0 položek 0,0 KčZobrazit

Péče o nehty

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Scholl Velvet Smooth - elektrický pilník na nehty modrý Elektrický pilník na nehty Scholl Velvet Smooth v modré barvě je určen pro péči o nehty. Lze jej použít na ruce i nohy, součástí balení jsou 3 hlavice pro broušení, pilování a leštění. Nabízíme ve dvou barevných variantách - modrý a růžový. Novinka na www.muj-scholl.cz. 

Scholl Velvet Smooth - elektrický pilník na nehty růžový Elektrický pilník na nehty Scholl Velvet Smooth v růžové barvě je určen pro péči o nehty. Lze jej použít na ruce i nohy, součástí balení jsou 3 hlavice pro broušení, pilování a leštění. Nabízíme ve dvou barevných variantách - modrý a růžový. Novinka na www.muj-scholl.cz. 

Scholl Velvet Smooth - náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty (2ks) Scholl Velvet Smooth - náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty (2ks). Novinka na www.muj-scholl.cz

Scholl Velvet Smooth - náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty růžové (2ks) Scholl Velvet Smooth - náhradní hlavice do elektrického pilníku na nehty (2ks). Novinka na www.muj-scholl.cz

Scholl Velvet Smooth sada (pilník na nehty růžový + olej zdarma) Valentýnský balíček. Novinka na www.muj-scholl.cz Sada obsahuje růžový elektrický pilník na nehty + výživný olejíček zdarma. Pilník je vhodný na ruce i nohy. V domácím prostředí si můžete krásně upravit nehty do požadovaného tvaru a poté použít olejíček pro hydrataci a změkčení nehtové kůžičky. Pilník obsahuje 3 vyměnitelné nástavce - pro pilování, broušení a leštění. Provoz na baterie.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.