0 položek 0,00 KčZobrazit

PODZIM/ZIMA 2019

Zobrazeno 1 až 16 z 16 (1 stránek)

1 2

Akce

1 576 Kč

Koupit

1 547 Kč

Scholl AMIATA BRAID černá/růžová domácí obuv

Scholl Domácí obuv AMIATA BRAID černá/růžová

Akce

1 590 Kč

Koupit

1 547 Kč

Scholl AMIATA MAN šedá domácí zdravotní obuv

Scholl Domácí obuv AMIATA MAN šedá Domácí obuv Scholl Amiata v šedé barvě je vhodná pro nošení doma nebo v uzavřených prostorech jako je např.kancelář, škola atd. Zdravotní stélka Bioprint. 

Akce

1 576 Kč

Koupit

1 547 Kč

Scholl AMIATA růžová domácí obuv

Scholl Domácí obuv AMIATA růžová

Akce

1 576 Kč

Koupit

1 547 Kč

Scholl FELCE černá domácí obuv

Scholl Felce - černá domácí obuv Lehká a flexibilní pánská obuv v černé barvě se zdravotní stélkou Bioprint. Pánské domácí pantofle vhodné na doma. Novinka na muj-scholl.cz

Scholl Felce - tmavě hnědá domácí obuv   Lehká a flexibilní pánská obuv v tmavě hnědé barvě se zdravotní stélkou Bioprint. Pánské domácí pantofle vhodné na doma.

Scholl Domácí obuv LARETH modrá / multi Moderní design a kvalita, to je spojení, které najdete u značky Scholl. Novinka pro letošní podzim, krásná domácí obuv  Scholl Lareth v modré barvě se zajímavým barevným ornamentem. Zdravotní stélka Bioprint pro podporu správného postavení chodidla. Novinka kolekce podzim / zima 2019.

Scholl Domácí obuv LARETH vícebarevná / multi Moderní design a kvalita, to je spojení, které najdete u značky Scholl. Novinka pro letošní podzim, krásná domácí obuv  Scholl Lareth vícebarevná  se zajímavým barevným ornamentem. Zdravotní stélka Bioprint pro podporu správného postavení chodidla. Novinka kolekce podzim / zima 2019.

Akce

1 146 Kč

Koupit

1 127 Kč

Scholl LAYE růžová domácí obuv

Scholl Domácí obuv LAYE růžová Dámská domácí obuv Scholl Laye v růžové barvě se vzorem srdíček. Zdravotní stélka Bioprint. Podzimní kolekce 2019.

Akce

1 290 Kč

Koupit

1 277 Kč

Scholl MADDY červená domácí obuv

obuv Scholl dámské domácí pantofle MADDY červená

Akce

1 290 Kč

Koupit

1 277 Kč

Scholl MADDY růžová domácí obuv

obuv Scholl dámské domácí pantofle MADDY růžová

Akce

1 576 Kč

Koupit

1 527 Kč

Scholl MAGGIE růžová domácí obuv

obuv Scholl dámské domácí pantofle MAGGIE růžová

Akce

1 576 Kč

1 527 Kč

Scholl MAGGIE tmavě šedá domácí obuv

obuv Scholl dámské domácí pantofle MAGGIE tmavě šedá

Akce

1 890 Kč

Koupit

1 847 Kč

Scholl MOLDAVA AD - černé zdravotní pantofle

Pánská a dámská obuv Scholl MOLDAVA AD  Praktické, sportovní a zdravotní pantofle Scholl Moldava AD v černé barvě, vhodné pro volný čas nebo jako domácí obuv. Stélka Bioprint poskytuje chodidlům oporu, stabilitu a komfort. Pánská obuv se dvěma nastavitelnými popruhy přes nárt. Kvalita a komfort pro dámy i pány. 

Akce

1 720 Kč

Koupit

1 697 Kč

Scholl RIO šedé / bordeaux domácí obuv

obuv Scholl RIO šedé / bordeaux zdravotní pantofle 

Akce

1 576 Kč

1 547 Kč

Scholl SPIKEY8 - červené zdravotní pantofle

Scholl SPIKEY8 - červené zdravotní pantofle Domácí zdravotní pantofle Scholl Spikey8  v červené barvě jsou pohodlné, vhodné do uzavřených prostor nebo na doma. Obuv je opatřena zdravotní stélkou Bioprint.

Akce

1 576 Kč

1 547 Kč

Scholl SPIKEY8 - šedé / růžové zdravotní pantofle

Scholl SPIKEY8 - šedé / růžové zdravotní pantofle Domácí zdravotní pantofle Scholl Spikey8  v šedé / růžové barvě jsou pohodlné, vhodné do uzavřených prostor nebo na doma. Obuv je opatřena zdravotní stélkou Bioprint.

Novinky podzim/zima 2019

Objevte krásné podzimní barvy v nové kolekci obuvi Scholl podzim / zima 2019. Dámská a pánská zdravotní obuv nejvyšší kvality určená pro každodenní použití, vhodná na doma, do zaměstnání nebo na ven. V naší široké nabídce si můžete vybírat z domácí, módní nebo pracovní obuvi. Zdravotní stélka zajistí správné postavení chodidla během chůze, stabilizuje patu, tlumí nárazy při chůzi a podporuje správný tvar nožní klenby. Podzim / zima 2017 kolekce zdravotní obuvi Scholl.

  • kvalita
  • moderní vzhled
  • zdravotní stélky

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.