0 položek 0,00 KčZobrazit

Kotníčková obuv

Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)

1 2

Akce

2 390 Kč

Koupit

2 297 Kč

Scholl JUDIT šedá kotníčková obuv

Scholl kotníčková obuv JUDIT - šedá módní obuv Velice elegantní šedá kotníčková obuv Scholl Judit vhodná do města, do kanceláře, do školy. Obuv je velmi pohodlná, lehká a díky zdravotní stélce Gelacitv dokáže při chůzi absorbovat o 40 % více nárazů než běžná obuv.

Akce

3 450 Kč

Koupit

2 597 Kč

Scholl RUDY béžová kotníčková obuv

Scholl zdravotní kotníčková obuv - RUDY béžová  Buďte trendy a zároveň dejte svým nohám kvalitu. V podzimní kolekci obuvi Scholl je tento nádherný model zdravotní kotníčkové obuvi Ruby v béžové barvě. Měkká zdravotní stélka Memory Cushion.

Akce

3 450 Kč

Koupit

2 597 Kč

Scholl RUDY tmavě hnědá kotníčková obuv

Scholl zdravotní kotníčková obuv - RUDY tmavě hnědá  Buďte trendy a zároveň dejte svým nohám kvalitu. V podzimní kolekci obuvi Scholl je tento nádherný model zdravotní kotníčkové obuvi Ruby v tmavě hnědé barvě. Měkká zdravotní stélka Memory Cushion.

Akce

1 590 Kč

Koupit

1 497 Kč

Scholl TATY černá kotníčková obuv

Scholl zdravotní kotníčková obuv - TATY černá Elegantní kotníčková obuv Scholl Taty je ideální volbou pro deštivé dny. Vnější materiál je velice měkký a vložená elastická vsadka zajistí snadné obutí. Měkká zdravotní stélka Memory Cushion.

Akce

1 590 Kč

Koupit

1 497 Kč

Scholl TATY tmavě hnědá kotníčková obuv

Scholl zdravotní kotníčková obuv - TATY tmavě hnědá Elegantní kotníčková obuv Scholl Taty je ideální volbou pro deštivé dny. Vnější materiál je velice měkký a vložená elastická vsadka zajistí snadné obutí. Měkká zdravotní stélka Memory Cushion.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.