0 položek 0,00 KčZobrazit

Balerínky

Zobrazeno 1 až 16 z 20 (2 stránek)

1 2

1 2 Další

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina - černá Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby. Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina - červená Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby. Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina - zlaté baleríny Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby. Novinka na www.muj-scholl.cz.

Akce

550 Kč

547 Kč

Scholl Pocket Ballerina CROCO - černé baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina CROCO - černé baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina CROCO - červené baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina CROCO - modrozelené baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

Akce

550 Kč

Koupit

547 Kč

Scholl Pocket Ballerina DENIM - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina DENIM - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Moccasin - fialové baleríny Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby. Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Moccasin - šedé baleríny Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby. Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina New sequins - stříbrné baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

Akce

550 Kč

Koupit

547 Kč

Scholl Pocket Ballerina OPTICAL - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina OPTICAL - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina PAILLETTES - červené baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina PAILLETTES - stříbrné baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina PAILLETTES - zlaté baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina premium - bílé baleríny

Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Sandals - bílé/modré baleríny Nový model Scholl Pocket Ballerina Sandals pro nošení venku i doma. Módní pásky, které si omotáte kolem lýtka v mnoha barevných odstínech. Novinka na www.muj-scholl.cz.

1 2 Další

Scholl Balerínky

Balerínky jsou čím dál více oblíbenejší dámská obuv určená pro každou ženu která má ráda pohodlí a komfort. Značka Scholl u tohoto typu obuvi využila speciální technologie a vytvořila tak unikátní stélku Gelactiv která má mnoho předností.

Gelactiv

Stélky které pomáhají udržovat svěží chodidla, ulevují od bolesti chodidel a použitý měkký gel absorbuje nárazy při chůzi

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.