0 položek 0,00 KčZobrazit

Balerínky

Zobrazeno 1 až 16 z 17 (2 stránek)

1 2

1 2 Další

Akce

2 390 Kč

Koupit

2 347 Kč

Scholl AKITA světle šedé zdravotní lodičky

obuv Scholl AKITA světle šedé zdravotní lodičky Dámská flexibilní obuv Scholl Akia ve světle šedé barvě je vhodná pružná, pohodlná, díky zdravotní stélce Memory Cushion poskytuje nohám úlevu a během chůze rovnoměrně rozloží tlak na celou délku  chodidla.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina - červená Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby. Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina CROCO - modrozelené baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

Akce

550 Kč

Koupit

547 Kč

Scholl Pocket Ballerina DENIM - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina DENIM - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Moccasin - fialové baleríny Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby. Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Moccasin - šedé baleríny Krásné, moderní a velmi pohodlné Pocket Ballerina značky Scholl. Praktické a všestranné boty poskytující okamžitou pohodlí a úlevu od bolesti vysokých podpatků. Pocket Balleriny jsou vyrobené z měkkého strečového materiálu a jsou dodávané v praktické balení pro využití v průběhu dne nebo na cestách. Často používaná při cvičení zumby.

Módní obuv Scholl Pocket Ballerina New sequins - stříbrné baleríny

Akce

550 Kč

Koupit

547 Kč

Scholl Pocket Ballerina OPTICAL - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina OPTICAL - baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina PAILLETTES - červené baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina PAILLETTES - stříbrné baleríny Novinka na www.muj-scholl.cz.

Módní obuv Scholl Pocket Ballerina PAILLETTES - zlaté baleríny

  Módní obuv Scholl Pocket Ballerina premium - bílé baleríny

Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Sandals - bílé/modré baleríny Nový model Scholl Pocket Ballerina Sandals pro nošení venku i doma. Módní pásky, které si omotáte kolem lýtka v mnoha barevných odstínech. Novinka na www.muj-scholl.cz.

Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Sandals - černé/růžové baleríny Nový model Scholl Pocket Ballerina Sandals pro nošení venku i doma. Módní pásky, které si omotáte kolem lýtka v mnoha barevných odstínech. Novinka na www.muj-scholl.cz.

Módní obuv Scholl Pocket Ballerina Sandals - žluté/černé baleríny Nový model Scholl Pocket Ballerina Sandals pro nošení venku i doma. Módní pásky, které si omotáte kolem lýtka v mnoha barevných odstínech. Novinka na www.muj-scholl.cz.

Akce

690 Kč

Koupit

687 Kč

Scholl POCKET SLIP ON - bronzové baleríny

Módní obuv Scholl POCKET SLIP ON - bronzové baleríny

1 2 Další

Scholl Balerínky

Balerínky jsou čím dál více oblíbenejší dámská obuv určená pro každou ženu která má ráda pohodlí a komfort. Značka Scholl u tohoto typu obuvi využila speciální technologie a vytvořila tak unikátní stélku Gelactiv která má mnoho předností.

Gelactiv

Stélky které pomáhají udržovat svěží chodidla, ulevují od bolesti chodidel a použitý měkký gel absorbuje nárazy při chůzi

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.