0 položek 0,0 KčZobrazit

Módní obuv

Zobrazeno 1 až 16 z 81 (6 stránek)

1 2

1 2 3 4 5 6 Další

Akce

1 690 Kč

Koupit

1 597 Kč

Scholl BAND L.A. - černé dřeváky

Scholl BAND L.A. - černé dřeváky Krásné a moderní dámské dřeváky Band L.A. v černé barvě značky Scholl jsou vhodné do města, do zaměstnání nebo do školy.  Zdravotní stélka Exercise pro zdravá chodidla, ozdobná spona s logem Scholl s nastavitelným páskem přes nárt. Vysoce módní obuv.

Scholl BAND TEXAS bílé dřeváky (pantofle) Novinka na www.muj-scholl.cz Krásné a moderní dámské dřeváky Band Texas v bílé barvě značky Scholl jsou vhodné do města, do zaměstnání nebo do školy.  Zdravotní stélka Exercise pro zdravá chodidla, ozdobná spona s logem Scholl s nastavitelným páskem přes nárt. Vysoce módní obuv.

Akce

2 190 Kč

Koupit

2 097 Kč

Scholl BAND TEXAS hnědé pantofle

Scholl BAND TEXAS hnědé dřeváky (pantofle) Krásné a moderní dámské dřeváky Band Texas v hnědé barvě značky Scholl jsou vhodné do města, do zaměstnání nebo do školy.  Zdravotní stélka Exercise pro zdravá chodidla, ozdobná spona s logem Scholl s nastavitelným páskem přes nárt. Vysoce módní obuv. Novinka na www.muj-scholl.cz

Akce

2 190 Kč

Koupit

2 097 Kč

Scholl BAND TEXAS růžové pantofle

Scholl BAND TEXAS růžové dřeváky (pantofle) Novinka na www.muj-scholl.cz Krásné a moderní dámské dřeváky Band Texas v růžové barvě značky Scholl jsou vhodné do města, do zaměstnání nebo do školy.  Zdravotní stélka Exercise pro zdravá chodidla, ozdobná spona s logem Scholl s nastavitelným páskem přes nárt.

Akce

1 590 Kč

Koupit

1 487 Kč

Scholl BONETE bílé módní pantofle

Dámská obuv Scholl BONETE - bílé pantofle Moderní a elegantní dámské pantofle Scholl Bonete v bílé barvě jsou pro dlouhé letní dny, na každodenní nošení do města, na procházku nebo k vodě. Vysoce módní pantofle s flexibilní stélkou Bioprint pro ještě přirozenější způsob chůze a zlepšení držení těla.

Akce

1 490 Kč

1 487 Kč

Scholl BONETE světle hnědé módní pantofle

Dámská obuv Scholl BONETE - světle hnedé módní pantofle Moderní a elegantní dámské pantofle Scholl Bonete v světle hnědé barvě jsou pro dlouhé letní dny, na každodenní nošení do města, na procházku nebo k vodě. Vysoce módní pantofle s flexibilní stélkou Bioprint pro ještě přirozenější způsob chůze a zlepšení držení těla.

Akce

1 590 Kč

Koupit

1 487 Kč

Scholl BONETE tmavě hnědé módní pantofle

Dámská obuv Scholl BONETE - tmavě hnědé módní pantofle Moderní a elegantní dámské pantofle Scholl Bonete v tmavě hnědé barvě jsou pro dlouhé letní dny, na každodenní nošení do města, na procházku nebo k vodě. Vysoce módní pantofle s flexibilní stélkou Bioprint pro ještě přirozenější způsob chůze a zlepšení držení těla.

Akce

1 690 Kč

Koupit

1 497 Kč

Scholl CEARA - fialové sandály

Scholl Ceara fialové sandály  Pohodlná letní obuv Scholl Ceara je vhodná na běžné denní nošení. Novinka na www.muj-scholl.cz

Scholl CORANTA tmavě hnědé kožené módní sandály Novinka na www.muj-scholl.cz

Scholl CORANTA tmavě šedé semišové módní sandály Dámská obuv na klínku Scholl Coranta v tmavě šedé barvě je ideálním doplňkem každého outfitu. Obuv je zajímavě zdobena překříženými pásky přes nárt a ozdobnou sponou s logem Scholl. Zdravotní stélka Bioprint propodporu nožní klenby a větší stabilitu.

Akce

1 990 Kč

Koupit

1 887 Kč

Scholl EDNA 1.2 - černé módní pantofle

Dámská obuv Scholl EDNA 1.2 - černé módní pantofle Originální dámské pantofle mezi prsty Scholl Edna v černé barvě s anatomicky tvarovanou stélkou Bioprint. Ideální módní doplněk na jaro nebo léto, dámská obuv vhodná k vodě, do města nebo do společnosti. Novinka na www.muj-scholl.cz

Akce

1 990 Kč

Koupit

1 887 Kč

Scholl EDNA 1.2 - tmavě hnědé módní pantofle

Dámská obuv Scholl EDNA 1.2 - tmavě hnědé módní pantofle Originální dámské pantofle mezi prsty ve stylu žabky Scholl Edna ve tmavě hnědé barvě s anatomicky tvarovanou stélkou Bioprint. Ideální módní doplněk na jaro nebo léto, dámská obuv vhodná k vodě, do města nebo do společnosti.

Akce

1 790 Kč

Koupit

1 687 Kč

Scholl ELAENIA - modré sandály

Scholl ELAENIA - modré sandály Dámská obuv Scholl Elaenia v modré barvě, módní doplněk pro teplé letní dny. Zdravotní stélka Memory Cushion pro maximální pohodlí, omyvatelná, elastická stélka která se po každém kroku vrátí do původního stavu.

Akce

2 590 Kč

Koupit

2 547 Kč

Scholl ELINOR červené zdravotní pantofle

Scholl ELINOR červené zdravotní pantofle Dámské zdraotnípantofle Scholl Elinor v červené barvě se zdravotní stélko Gelactiv Rafinovaný vzhled,měkká stélka, která tlumí nárazy při chůzi a nastavitelný pásek kolem nártu. Novi \  nka na www.muj-scholl.cz

Akce

1 990 Kč

Koupit

1 947 Kč

Scholl ELON 1.2 - růžové módní sandály

  Dámská obuv Scholl ELON 1.2 - růžové módní sandály Originální dámské sandály Scholl Elon v růžové barvě s anatomicky tvarovanou stélkou Bioprint. Ideální módní doplněk na jaro nebo léto, dámská obuv vhodná k vodě, do města nebo do společnosti.

Akce

1 890 Kč

1 787 Kč

Scholl ENIGAN - modrozelené semišové pantofle

ENIGAN - modrozelené módní pantofle Dámská obuv Scholl Enigan v bílé barvě je dobrou volbou pro období jaro/léto. Obuv typu pantofle je vybavena zdravotní stélkou Bioprint. Novinka na www.muj-scholl.cz

1 2 3 4 5 6 Další

Dámská módní obuv Scholl

Dámská obuv Scholl řada Fashion je určena pro ženy které milují módní trendy a upřednostňují kvalitní a zdraví prospěšnou obuv. V kolekci Fashion naleznete extravagantní modely ale také elegantní modely určené pro každodenní nošení. Obuv je opatřena stélkou Gelactiv, Exercise, Bioprint.

  • kvalita
  • moderní a elegantní modely
  • vysoce kvalitní stélky podporující zdraví chodidel

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.